Řízkárna

Uhříněves, Přátelství 107/76

Diskusní téma: Řízkárna

Naprostá spokojenost

Dobrý den, včera jsme 5 dospělých a rok a půl staré dítě byli na obědě. Předem přichystaná rezervace, informace o tom, že bohužel nemají jídelní židličku pro prcka - takže jsme si vzali svou přenosnou, skvělá a milá obsluha, rychlost při objednání, vstřícnost.. vše na jedničku! Objednané jídlo 5x jinak, bylo skvěle a rychle připravené, porce výborné a dostačující. Děkujeme a brzy naviděnou ..ps. v ikee zakupte dětskou židličku a díky za ohřátí jídla bez problémů, né všude jsou vstřícný k dětem ;)

řízek

Byla jsem s rodinou 10.4.2016 ve vaší restauraci na řízku pro rodinu a naše malé děti. HNUS, na který jsme čekali 45 min. Vnučkám jsme jídlo přinesené pozdně ani nedali.Jak může být někdo tak drzy nazvat restauraci Řízkárna, to fakt nevím.Poprvé a naposledy.Předávám kontrole a ceny jsou v takové !hospodě! neúnosné při současně ceně masa.

Fuj!

Včera jsem si objednal řízek s bramborem. Brambory byly dobrý. Do řízku z krkovice jsem třikrát kousl a vrátil jsem ho. Opravdu hnus. A to jsem měl fakt hlad. Napsat si na dům Řízkárna a podávat tohle, to chce mít už koule. Prostě hospoda kam už na jídlo nikdy nepůjdem i když bydlíme vedle!!!!!!!

Přidat nový příspěvek