Neurologie

Neurologie v Uhříněvsi
MUDr. Jitka Stanková
Odbornost: neurologie
Umístění: suterén, Lékařský dům
Telefon: 226 804 111
 
Ordinační hodiny:
Po:  7.00 – 16.00
Út:  7.00 – 13.00
St   klinický den
Čt:  7.00 – 18.00
Pá:  7.00 – 13.00

 

Diskusní téma: Neurologie

m.houdkova3@seznam.cz

Dobrý den p.doktorko
jsem Vaše pacientka,bohužel došel mi lék APO GAP 300.Můžete posílat elektronické recepty?Já bych si ho vytiskla.
Můj stav dobrý.
m.houdkova3@seznam.cz

objednání

Dobrý den, mám po CT vyšetření a chtěl bych se k vám objednat na kontrolu. Budu mít 2 cesty do Prahy - v pondělí 10.7. a ve středu 19.7. Bude-li to možné, tak v pondělí kolem 10. hodiny a středa od 13.30. Pokusím se ještě volat.
děkuji
e-mail: Jan.Szturcek@seznam.cz

Ska

K paní doktorce chodím snad více než 20 let, nemohu říci na její osobu křivého slova, vždy ochotná , ať jsem ji zastihla na pohotovosti v noci na Bulovce a nebo jsem si počkala v čekárně , vždy mě s velikou ochotou a pochopením vyslechla a pomohla co bylo v jejich silách.I lékaři jsou jen lidé a dnes to nemají jednoduché a co budu povídat my pacienti také nejsme dokonalí.Najít dobrého lékaře v jakém- koliv směru je složité a proto se paní držím ,dojíždím za ní a vůbec mi nevadí když si mám počkat. Děkuji za vše co pro mě dělá!!!!!!! Eliška

Jen honí body jako všichni

5 měsíců beham jako blbec po doktorech a všude je to stejné. Udělat vyšetření a už se nestarat o to jak pacientovi je. Na co tak body už mám tak co

prosba

Dobrý den, paní doktorko, doporučili mi Vás z ortopedie. Dnes neordinujete, tak volím tuto cestu a zároveň snad i štěstí, že si to přečtete a sdělíte mi, kdy bych Vás mohla navštívit.

Objednání

Dobrý den,

Mám problém s krční páteří. V sobotu jsem byla na ambulantní pohotovosti neurologie, dostala jsem kapacku a prášky, ale i presto to stále bolí. Mohu se u Vas objednat prosim ?

objednání

Dobrý den paní doktorko, chceme se s manželem objednat na kontrolu
po lázních - moc pomohly! Ještě budu volat k upřesnění termínu.
Můj mob: 737448481. Zatím moc děkujeme.

Re: objednání

Dobrý den . Můžete mne objednat CT mám od minuleho čtvrtku . děkuji t. 602258699

Akutní potíže

Zdravím,
od soboty mám velké bolesti,- krční páteř, po návštěvě u obvodní lékařky užívám léky na tišení bolesti, i po včerejší změně léků stav nezměněn, doporučeno vyhledání neurologa. Bydlím v Újezdě nad Lesy, známá mi Vás doporučila. Mohla bych přijet? Pokusím se zavolat.
Děkuji. Marie Nováková

Není možné se dovolat, ani lékařku zastihnout

Bohužel, k této lékařce se často nelze nejen dovolat, ale neordinuje ani ve svých ordinačních hodinách. Nemyslíme tím její dovolené.

Přidat nový příspěvek